Passgage logosu tamamen beyaz yazı ve beyaz simgeden oluşuyor

Çalışan bağlılığını ikinci plana atıyorsanız, zarar ediyorsunuz.

Bunu Birlikte Değiştirelim…

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen sosyal medya modülü, anketler, geri bildirim kanalları ve iletişim ağları ile çalışanlarınızın dünyanın neresinde olursa olsun şirketin bir parçası olduklarını hissetmesini sağlayın. Etkili bir kurum kültürü ile verimliliği ve karlılığı üst seviyeye çıkarın.

Renkli mobil bankacılık uygulaması arayüzlerini görüntüleyen iki akıllı telefon, üzerinde dairesel turuncu bir logo bulunan beyaz bir arka planda eğilmiş ve üst üste biniyor.

Siz hala çalışan bağlığının ‘olursa güzel olur’ tarzı bir kavram olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Çalışan bağlılığı şirketler tarafından öncelikli konular arasında değil. Ancak giderek artan personel devir hızı buna bağlı olarak zayıflayan müşteri hizmetleri, düşen verimlilik, yönetim ve liderlikte artan sorunlar çalışan bağlılığı eksikliğinin şirketler için ciddi maliyet ve kayıplara sebep olduğunu gösteriyor.  

Passgage’in etkili iletişim araçlarıyla kurum kültünüzü güçlendirin!

Inbound and Outbound Calls
Şirket içi iletişimi ve paylaşımı artırıyoruz.
Binlerce çalışanı olan şirketinizi ortak sosyal ağlar aracılığıyla mobil uygulama ile bir araya getiriyoruz. Bu sayede etkileşimi artırabilir ve dünyanın neresinde olursa olsun çalışanlarınıza şirketinizin değerli bir parçası olduklarını hissettirebilirsiniz
Inbound and Outbound Calls
Görevlerle performansı üst seviyeye çıkarıyoruz.
Çalışanlarınıza atayacağınız günlük, haftalık veya aylık görevler ile performansı artırabilir, panelden ileteceğiniz anlık bildirimler ile gerçek zamanlı kontrol sağlayabilirsiniz.
Omnichannel Communication
Personel devir hızı problemini sizin için çözüyoruz.
Kurum kültürünüzün gelişmesi için gerekli olan iç görüyü sağlıyor ve çalışanlarınızla sizi bir araya getiriyoruz. Çalışanlarınızı mutlu edecek adımları görebilir ve etkili adımlarla istifa oranlarını azaltabilirsiniz.
Inbound and Outbound Calls
Binlerce çalışanı olan şirketinizi ortak sosyal ağlar aracılığıyla mobil uygulama ile bir araya getiriyoruz. Bu sayede etkileşimi artırabilir ve dünyanın neresinde olursa olsun çalışanlarınıza şirketinizin değerli bir parçası olduklarını hissettirebilirsiniz.
Omnichannel Communication
Çalışanlarınızı sorunlarını, fikirlerini ve başarılarını paylaşabilecekleri iletişim kanalları yaratıyoruz. Böylelikle çalışanlarınıza seslerinin duyulduğunu hissettirebilir ve müdahale etmeniz gereken konularda daha hızlı aksiyon alabilirisiniz.
Reporting & Performance
Kurum kültürünüzün gelişmesi için gerekli olan iç görüyü sağlıyor ve çalışanlarınızla sizi bir araya getiriyoruz. Çalışanlarınızı mutlu edecek adımları görebilir ve etkili adımlarla istifa oranlarını azaltabilirsiniz.

Sosyal Medya Modülü

Passgage mobil uygulaması üzerinden sadece size özel kapalı devre bir sosyal medya uygulamasını hizmete sunun. Şirketinizin yönetimdeki en üst seviyesinden en alt seviyesine kadar tek bir platform üzerinden özel anlarınızı paylaşın, kutlayın.

Sarı saçlı, pembe kazaklı neşeli genç bir kadın akıllı telefonuna bakarken gülümsüyor. sade bir arka planın önünde duruyor, görsel olarak kitap okuyor veya mesaj atıyor.

İpekyol sosyal medya modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Kırdığı satış rekorunu sosyal medya modülünde paylaştı. Başarılarını genel müdür beğendiği için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Çalışanların paylaşımlarını yayımlanmadan önce kontrol ediyor. Tüm birimlerle etkin bir şirket kültürü yarattığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Çalışanların başarılarını anlık olarak takip ediyor. Öne çıkan çalışanları görebildiği için çok mutlu!

Anket Modülü

Çalışanlarınızın belirli konulardaki görüş ve düşüncelerini düzenli olarak göndereceğiniz anketler ile öğrenin.

Düşünceli bir ifadeye sahip, gözlüklü ve açık mavi gömlekli bir adam, kolunu çaprazlamış, üzerinde Türkçe'nin en iyi karaoke şarkısını soran bir anket sorusu bulunan bir grafiğin yanında duruyor.

Doluca anket modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Yemekhane değerlendirme anketinde oy kullandı. Kendisini etkileyen süreçlerde kararlara dahil edildiği için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Mobil uygulama ile her konuda anket oluşturuyor. Geliştirilmesi gereken noktaları kolayca saptadığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Çalışanların düşüncelerini ve önerilerini düzenli olarak takip ediyor. Aidiyet duygusu yarattığı için çok mutlu!

Geri Bildirim Modülü

İş süreçleri veya kişiler hakkında geri bildirim araçları oluşturarak tıkanan iş akışları ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olun.

Siyah ceketli profesyonel bir kadın, çeşitli kategorilerin ve bir metin kutusunun yer aldığı Türkçe müşteri geri bildirim formunun görüntülendiği dijital arayüzün yanında kendinden emin bir şekilde duruyor.

AVVA geri bildirim modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Satış süreçlerinde yavaşlamaya sebep olduğunu düşündüğü şeyleri yöneticisiyle paylaştı. Şirket süreçlerine katkı sağladığını hissettiği için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Departmanlarda aksayan süreçleri kolayca saptadı. Hızlı aksiyon alarak durumu düzeltebileceği için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Kişilere ve görevlerin durumuna ilişkin değerlendirmelere kolayca ulaşabildi. Performans ve verimlilik arttığı için çok mutlu!

Ayrıcalıklar Modülü

Passgage ekosisteminde yer alan markalardan biri olarak çalışanlarınıza diğer markalardan özel indirimler ve hediyeler sunun.

Neşeli bir genç adam, renkli alışveriş çantaları ve indirim sembolleriyle çevrili, kulaklıklarda %20 indirim ve oyun kumandası için gösterilen reklamın yanında baş parmağını kaldırıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi ayrıcalıklar modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

İstediği ayakkabıyı %50 indirimle satın aldı. Tam sezonunda indirimli fiyatlara erişebildiği için çok mutlu! 

- İK Direktörü

Yelda

Çalışanlarına özel indirim kodları oluşturdu. Özlük haklarına ek haklar sağlayabildiği için çok mutlu! 

- Şirket Sahibi

Nesrin

Ek ödeme olmaksızın çalışanlarına yeni avantajlar sağladı. Çalışanların motivasyonu arttığı için çok mutlu!

Dijital Kartvizit Modülü

Mobil uygulamadan kolayca dijital kartvizit oluşturun ve iletişim bilgilerinizi QR kod aracılığıyla kolayca paylaşın.

Elinde akıllı telefon tutan neşeli bir kadın, yanında görüntülenen, çeşitli uygulama simgelerini ve kullanıcı profilini gösteren büyük bir telefon ekranına bakıyor.

Faik Sönmez dijital kartvizit modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Değişen mail adresini dijital kartvizitinde kolayca güncelledi. Bilgilerinin güncellenmesi için baskı süresi beklemediği için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Kartvizitleri uygulama üzerinden kolayca dağıttı. Daha az kağıt kullanarak sürdürülebilirliğe katkı sağladığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Binlerce çalışanı için kolayca kartvizit oluşturdu. Kart basım maliyetinden kurtulduğu için çok mutlu!

Kariyer Fırsatı Modülü

Yeni kariyer fırsatları için oluşturduğunuz portalda çalışanlarınızın şirket içindeki pozisyonları keşfetmesine ve arkadaşlarına önermesine olanak sağlayın.

Sakallı, kendinden emin bir şekilde gülümseyen, kırmızı gömlek giyen genç bir adam, sarı zemin üzerine "i̇lana başvuru" başlıklı dijital formun yanında duruyor. form, e-posta ve belge yüklemeleri için alanlar içerir.

Balparmak kariyer fırsatı modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Gereken nitelikleri sağladığı uzman pozisyonuna başvuru yaptı. Şirket içinde yükselme fırsatı bulduğu için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Yeni açılan pozisyonda için şirket içinden bir adayla anlaşmaya vardı. Çalışanların potansiyellerinin farkına vardığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Şirket içinde yükselme farkındalığı oluşturdu. Çalışanların motivasyonu arttığı için çok mutlu!

Buldum! Modülü

Çalışanların geliştirebilecekleri konular ile ilgili fikirlerini paylaşmaları için bir iletişim kanalı oluşturun. Bu sayede onların yaratıcılıklarını teşvik ederek yeni fikirlere yer açın.

Kısa saç kesimli, gülümseyen genç bir kadın, bir fikri simgeleyen bir ampul simgesini yukarı doğru işaret ediyor. mavi noktalı beyaz bir gömlek giyiyor ve mor logolu sarı bir arka planın önünde duruyor.

Sanica Buldum! modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Yeni yıl kampanyası için aklına gelen sloganı Buldum! modülünde paylaştı. Hikayenin bir parçası olduğu için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Yeni sosyal sorumluluk projesiyle ilgili ilham verici fikirler edindi. Departmanlar arası iletişimi artırarak yaratıcılığı geliştirdiği için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Aldığı önerilerle müşteri ihtiyaçlarını geliştirecek yeni yöntemler geliştirdi. İş performansını artırarak rakiplerin önüne geçtiği için çok mutlu!

Co-Pilot Modülü

Yeni başlayan çalışanların oryantasyon süreçlerinde onlara yardımcı olacak deneyimli bir çalışanı co-pilot olarak atayın, adaptasyon sürelerini hızlandırın.

İki genç yetişkin, bereli bir adam ve mavi kazaklı bir kadın gülümsüyor ve birlikte tablete bakıyor. yanlarında mavi bir arka plan üzerinde stilize edilmiş bir pano ve hedef simgesi yüzüyor.

İpekyol Co-Pilot modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Co-pilotundan sadece işiyle ilgili değil çalışma kültürü ile ilgili bilgiler aldı. Kurumunu daha kolay tanıdığı için çok mutlu! 

- İK Direktörü

Yelda

Oryantasyon süreçlerini çok daha etkili hale getirdi. Yeni çalışanların hızlı adapte olmasını sağladığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

İş aktarımlarının daha hızlı ve doğru olduğunu gözlemledi. Yeni başlayan çalışanlarda hata oranı düştüğü için çok mutlu!

Duygu Hali Modülü

Çalışanlarınızın duygu durumlarını belirlemeye yönelik yapacağınız anketlerle şirket içi motivasyonu artırın ve değişim yorgunluğu ile kolayca başa çıkın.

Kolları ve yüzü olan, neşeli, hareketli bir kalp karakterinin, "bugün sakladım harika paralar" başlıklı ve "gönder" yazılı butonun yer aldığı dijital ruh hali takip arayüzü.

Onur Market duygu hali modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Yönetici değişikliği sebebiyle endişeli olduğunu belirtti. Duygularının değerlendirileceğini bildiği için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Çalışanların duygu durumlarından aldığı içgörü ile yetkin olmayan yöneticileri saptadı. Sorunları daha kolay tespit ederek çözüme ulaştırdığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Duygu durum verileri sebebiyle çalışanların istifa etme sebeplerini buldu. Personel devir hızını önleyecek adımlar atabileceği için çok mutlu!

Etik Hat Modülü

Çalışanlarınıza anonim olarak paylaşım yapabilecekleri bir iletişim kanalı sunarak, işten atılma korkusu olmadan yaşadıkları kötü deneyimleri paylaşmaları için fırsat verin.

Türkçe bir mobil uygulama arayüzünün ekran görüntüsü. Uygulama, çeşitli sorular için metin giriş alanları ve altta bir 'gönder' düğmesi bulunan turuncu ve beyaz bir renk şemasına sahiptir.

United Colors of Benetton etik hat modülüne bayıldı! Neden mi?

- Çalışan

Ahmet

Yaşadığı mobbing ile ilgili etik hat bildiriminde bulundu. Kimliği belli olmadan durumu anlatabildiği için çok mutlu!

- İK Direktörü

Yelda

Departmanlarda yaşanan etik sorunları anında tespit etti. Sorunları hızlıca çözerek güvenli bir çalışma ortamı sağladığı için çok mutlu!

- Şirket Sahibi

Nesrin

Şirketin yasal sorumluluklarını zamanında yerine getirmesini sağladı. Şirketin imajını koruduğu için çok mutlu!

Çalışan Bağlılığını Artırarak Birlikte Güçlendik...

Sıra Sizde: İnsan Kaynağınızı Birlikte Güçlendirelim!
Sektörün öncü firmaları, kurumlarının ihtiyaçlarına göre özelleştirilen Passgage’i kullanarak insan kaynağını teknolojiyle güçlendiriyor.