Takdir Modülü

Başarıları Kutlayın ve Motivasyonu Yükseltin!
Takdir Modülü

Passgage Takdir Modülü, çalışanlarınızın başarılarını takdir etmeniz ve böylece motivasyonlarını yükseltmeniz için kusursuz bir çözüm sunar. Takdir etmek, şirket içi bağlılığı güçlendirmenin en etkili yöntemlerinden biridir.


Bu kullanıcı dostu modül sayesinde takdir etmek istediğiniz çalışmaları sadece birkaç tıklama ile ödüllendirebilir ve bu sayede çalışanlarınızın yüksek motivasyon ve gayret ile çalışmalarını sağlayabilirsiniz.


Passgage Takdir Modülü ile özverili performansları anında mobil uygulama üzerinden takdir edebilir, performans sahibini ödüllendirebilir ve takımı gelişim odaklı bir rekabete teşvik edebilirsiniz.

Takdir Modülünün
Faydalarını Keşfedin
İş Verenler İçin Faydaları
Çalışan motivasyonunu artırarak verimlilik sağlar
İş arkadaşları arasındaki rekabeti teşvik eder
Şirket içi kültürü güçlendirir ve başarı odaklı bir çalışma ortamı oluşturur
Departmanlar İçin Faydaları
Ekip çalışmasını teşvik eder ve takım ruhunu geliştirir
Performansı ölçülebilir hale getirir ve hedefler belirlemeyi kolaylaştırır
Çalışanların başarısını gözlemleyerek eğitim veya ödüllendirme programları geliştirmeyi sağlar
Çalışanlar İçin Faydaları
Çalışanların işe olan bağlılığını artırarak iş memnuniyetini yükseltir
Takdir edildiklerini hissettirerek motivasyonlarını artırır
Şirket içi kültürü destekleyerek takım çalışmasına katkıda bulunurlar
Üstün Performansları Tek Tıkla Takdir Edin
Passgage Takdir Modülü ile üstün performans sergileyen çalışanları, uygulama üzerinden takdir edin. Ekip içindeki rekabet ve motivasyonu yükseltin.
Takdir Modülü
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular üzerinden bu modülü yakından tanıyın. İşgücünüze ve akışınıza yapacağı potansiyel katkıyı keşfedin
Takdir modülü nasıl kullanılır?

Takdir modülü kullanımı son derece kolay bir sistemdir. Takdir edilecek bir çalışma gördüğünüzde, sadece birkaç tıklama ile kolayca ödüllendirebilirsiniz.

Hangi çalışmalar takdir edilebilir?

Takdir modülü, çalışanların harika işler yapmaları durumunda ödüllendirilmesi için tasarlanmıştır. Örneğin, satış veya performansa dayalı başarıları takdir ederek, çalışanların daha fazla çaba harcamalarına teşvik edebilirsiniz.

Takdir modülünün faydaları nelerdir?

Takdir modülü, çalışan motivasyonunu artırarak verimliliği artırır, iş arkadaşları arasındaki rekabeti teşvik eder, ekip çalışmasını teşvik eder ve takım ruhunu geliştirir. Ayrıca, çalışanların iş memnuniyetini yükseltir, takdir edildiklerini hissettirerek motivasyonlarını artırır ve şirket içi kültürü destekleyerek takım çalışmasına katkıda bulunurlar.

Takdir modülü nedir ve ne işe yarar?

Takdir modülü, İş arkadaşlarınızın emeklerini göz ardı etmemeniz ve onların başarılarını takdir ederek motivasyonlarını artırmanız için tasarlanmış bir araçtır.

Takdir etmek neden önemlidir?

Takdir etmek, çalışanların kendilerini değerli hissetmelerini ve şirket içi bağlılıklarını artırmak için en etkili yollardan biridir. Ayrıca, çalışanların motivasyonunu artırarak verimliliği artırır ve şirket içi kültürü güçlendirerek takdir edici bir çalışma ortamı oluşturur.

Zaman Verisini Anlamlandırın ve Yönetin
Kullanımı kolay modüller sayesinde ekibinizin zamana dayalı iş akışları konusunda anlamlı ve anlık veriler alarak doğru karar verin. Karmaşık vardiya planlama ve puantaj hesaplama işlerinden kurtulun.
Zaman Yönetimi
Her Zaman Tam Performans
Ekibinizin tüm iş süreçlerini raporlanabilir verilere dönüştürün. Hedeflerinizi gerçek zamanlı olarak, konumdan bağımsız yönetin. Anımsatıcılar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.
Performans Yönetimi
Bağlılık İçin Doğru İletişim
Çalışanlarınızı, kendilerini ifade etmek konusunda cesaretlendiren, şeffaf, tutarlı ve destekleyici bir iletişim diliyle karşılayın. Güven temelleri üzerine kurulan, mutlu ve paylaşımcı bir şirket kültürü oluşturun.
Çalışan Bağlılığı
Passgage Tüm Dijital Marketlerde!
Passgage’i kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
applegooglehuawei
Markets bg