Performans Göstergesi Modülü

İş Performansınızı Yeniden Tanımlayın!
Performans Göstergesi Modülü

Passgage'in devrim niteliğindeki Performans Göstergesi Modülü, işletmenizin performans yönetimi sürecini dijitalleştirerek yeni bir verimlilik deneyimi sunar. Passgage ile ekip veya bireysel performansları kolayca izleyebilir, hedeflerinizi ve başarılarınızı gözler önünde bulundurarak yönetebilirsiniz.


Özelleştirilebilir performans yönetim sistemi sayesinde şirketinizin kültürünü yansıtan bir performans değerlendirme yapısı oluşturun. Hedefleri çalışma ekiplerine atayarak, kişi veya ekip bazlı raporlarla aynı performans hedefine yönelik ilerlemeleri takip edin.

Mobil uygulama avantajıyla performans ölçümlerini her zaman ve her yerden izleyerek işletmenizin performansını artırın ve çalışanlarınızın daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayın.


Performans Göstergesi Modülü, işletmenizin verimliliğini yükseltmek için kritik bir çözüm sunar. Şirket içinde verimli bir çalışma ortamı yaratırken, çalışanlarınızın motivasyonunu da güçlendirir. Gerçek zamanlı performans ölçümlerini takip ederek hızla müdahale etme imkanı sunar ve işletmenizin başarısını maksimize eder. Passgage Performans Göstergesi Modülü ile iş dünyasındaki rekabette bir adım öne geçin!

Performans Göstergesi Modülünün
Faydalarını Keşfedin
İş Verenler İçin Faydaları
Toplam şirket performansını yükseltme potansiyeli
Şirket kültürüne uygun özelleştirilebilir performans yönetimi
Her yerden erişilebilir mobil performans takibi
Gerçek zamanlı performans ölçümleri ile hızlı müdahale imkanı
Departmanlar İçin Faydaları
Ekip ve bireysel performans takibi kolaylığı
Departman gelişimine katkı sağlayan performans ölçümleri
Verimli çalışma ortamının yaratılması
Hedeflere ulaşmada etkili yönetim ve takip
Çalışanlar İçin Faydaları
Kişisel gelişim için sürekli geri bildirim
Motivasyon artışı sağlayan performans ölçümleri
Şirket kültürüne uygun değerlendirme süreçleri
Hedeflere ulaşmada net yol haritası
Her Zaman Tam Performans
Çalışanlarınızın, departmanlarınızın ya da şubelerinizin performansını özelleştirilebilir değerler üzerinden ölçün. Passgage Performans Göstergesi Modülü ile tam performansınıza ulaşın.
Performans Göstergesi Modülü
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular üzerinden bu modülü yakından tanıyın. İşgücünüze ve akışınıza yapacağı potansiyel katkıyı keşfedin
Performans göstergesi modülü nasıl kullanılır?

Performans göstergesi modülü, ekip ve bireysel performansları takip edebileceğiniz bir sistemdir. Modülü kullanarak, hedeflerinizi ve başarılarınızı takip edebilir, performans ölçümlerini gerçekleştirebilir ve özelleştirilebilir bir performans yönetim sistemi oluşturabilirsiniz.

Performans göstergesi modülü hangi faydaları sağlar?

Performans göstergesi modülü, şirketlerin performansını artırmalarına, özelleştirilebilir bir performans yönetim sistemi oluşturmalarına, çalışanların motivasyonunu artırmalarına ve mobil/web vardiya sistemi sayesinde performans ölçümlerini her zaman ve her yerden takip etmelerine olanak tanır.

Performans göstergesi nedir?

Performans göstergesi, Passgage'in bir modülüdür ve işletmelerin çalışanların performanslarını izlemesine, takip etmesine ve geliştirmesine yardımcı olur.

Performans göstergesi modülü hangi departmanlar için uygun?

Performans göstergesi modülü, her departman için uygun olabilir. Modül, ekip ve bireysel performansları takip etme, performans ölçümlerini gerçekleştirme ve özelleştirilebilir bir performans yönetim sistemi oluşturma imkanı sağlar.

Performans göstergesi modülü hangi tür işletmeler için uygundur?

Performans göstergesi modülü, her türlü işletme için uygundur ve işletmelerin performans yönetiminde yeni bir dönem başlatmalarına yardımcı olabilir.

Zaman Verisini Anlamlandırın ve Yönetin
Kullanımı kolay modüller sayesinde ekibinizin zamana dayalı iş akışları konusunda anlamlı ve anlık veriler alarak doğru karar verin. Karmaşık vardiya planlama ve puantaj hesaplama işlerinden kurtulun.
Zaman Yönetimi
Her Zaman Tam Performans
Ekibinizin tüm iş süreçlerini raporlanabilir verilere dönüştürün. Hedeflerinizi gerçek zamanlı olarak, konumdan bağımsız yönetin. Anımsatıcılar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.
Performans Yönetimi
Bağlılık İçin Doğru İletişim
Çalışanlarınızı, kendilerini ifade etmek konusunda cesaretlendiren, şeffaf, tutarlı ve destekleyici bir iletişim diliyle karşılayın. Güven temelleri üzerine kurulan, mutlu ve paylaşımcı bir şirket kültürü oluşturun.
Çalışan Bağlılığı
Passgage Tüm Dijital Marketlerde!
Passgage’i kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
applegooglehuawei
Markets bg