Denetim Aracı Modülü

Hızlı, Güvenilir ve Verimli Denetimlerle Başarınızı Artırın!
Denetim Aracı Modülü

Passgage Denetim Aracı Modülü, şirketlerin departmanlarını ve şubelerini daha verimli ve etkili bir şekilde denetleyerek performansını yükseltmeyi hedefler. Başarılı denetimler, işletmelerin performansını artırarak müşteri memnuniyetini önemli ölçüde yükseltir.


Passgage Denetim Aracı Modülü, departmanların hazırladığı kontrol listeleri sayesinde denetim işlemlerini hızlandırır ve kolaylaştırır. Yöneticiler, Passgage denetim sistemi ile performans değerlendirme raporlarını daha hızlı ve güvenilir bir şekilde hazırlayarak zaman tasarrufu sağlar.


Mobil uygulama üzerinden doldurulabilecek özel denetim listeleri hazırlayın ve listeleri denetmenlerinize atayın. Denetmenlerinizin saha denetimleri için Passgage uygulaması yeter.

Denetim Aracı Modülünün
Faydalarını Keşfedin
İş Verenler İçin Faydaları
Performans değerlendirme raporlarını daha hızlı ve güvenilir bir şekilde oluşturur
Lokasyon performansını artırır ve müşteri memnuniyetini yükseltir
Şirket içi denetimlerin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar
Departmanlar İçin Faydaları
Denetim işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir
Performansınızı artırır ve gelişiminizi takip etmenizi sağlar
Lokasyonların daha verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur
Çalışanlar İçin Faydaları
Daha düzenli ve verimli bir çalışma ortamı sağlar
Performansınızı artırarak kariyer fırsatlarınızı artırabilir
Lokasyonların daha iyi yönetilmesi ile müşteri memnuniyeti artar.
Mobil Uygulama Üzerinden Denetim Görevlerinizi Gerçekleştirin
Passgage Denetim Modülü ile dijital denetim listeleri oluşturun ve denetimcilerinizin mobil uygulama üzerinden denetim yapmasına imkan sağlayın.
Denetim Aracı Modülü
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular üzerinden bu modülü yakından tanıyın. İşgücünüze ve akışınıza yapacağı potansiyel katkıyı keşfedin
Hangi faydaları sunar?

Passgage Denetim Aracı modülü, şirket içi denetimlerin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar, lokasyon performansını artırır, gelişiminizi takip etmenizi sağlar ve lokasyonların daha verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. Ayrıca, çalışanların daha düzenli ve verimli bir çalışma ortamına sahip olmalarını sağlar ve performanslarını artırarak kariyer fırsatlarını artırabilirler.

Passgage Denetim Aracı modülü kimler tarafından kullanılabilir?

Passgage Denetim Aracı modülü, şirketlerin tüm departmanları ve yöneticileri tarafından kullanılabilir. Herhangi bir sektörde faaliyet gösteren ve şirket içi denetimlerini yapmak isteyen ve bu konuda yetki sahibi tüm işletmeler bu modülü kullanabilirler.

Passgage Denetim Aracı modülü ne kadar güvenilir?

Passgage Denetim Aracı modülü, güvenilir bir sistemdir. Kontrol listeleri ile denetimleriniz daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir, puanlama yaparak performans değerlendirme raporlarınızı güvenilir bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ayrıca, müşteri memnuniyeti artırarak şirketinizin başarısına katkıda bulunabilirsiniz.

Passgage Denetim Aracı nedir ve ne işe yarar?

Passgage Denetim Aracı, şirketlerin departmanlarını daha verimli ve etkili bir şekilde denetlemelerini sağlayan bir araçtır. Lokasyon performansını artırır, müşteri memnuniyetini yükseltir ve performans değerlendirme raporlarını daha hızlı ve güvenilir bir şekilde oluşturur.

Passgage Denetim Aracı modülü nasıl kullanılır?

Passgage Denetim Aracı modülü ile birlikte, departmanların oluşturduğu kontrol listeleriyle denetim işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yöneticiler, Passgage denetim sistemi kullanarak performans değerlendirme raporlarını daha hızlı ve güvenilir bir şekilde oluşturabilirler.

Zaman Verisini Anlamlandırın ve Yönetin
Kullanımı kolay modüller sayesinde ekibinizin zamana dayalı iş akışları konusunda anlamlı ve anlık veriler alarak doğru karar verin. Karmaşık vardiya planlama ve puantaj hesaplama işlerinden kurtulun.
Zaman Yönetimi
Her Zaman Tam Performans
Ekibinizin tüm iş süreçlerini raporlanabilir verilere dönüştürün. Hedeflerinizi gerçek zamanlı olarak, konumdan bağımsız yönetin. Anımsatıcılar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.
Performans Yönetimi
Bağlılık İçin Doğru İletişim
Çalışanlarınızı, kendilerini ifade etmek konusunda cesaretlendiren, şeffaf, tutarlı ve destekleyici bir iletişim diliyle karşılayın. Güven temelleri üzerine kurulan, mutlu ve paylaşımcı bir şirket kültürü oluşturun.
Çalışan Bağlılığı
Passgage Tüm Dijital Marketlerde!
Passgage’i kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
applegooglehuawei
Markets bg