Dijital Kartvizit Modülü

Dijital Kartvizitlerinizi Passgage ile Oluşturun ve Paylaşın!
Dijital Kartvizit Modülü

Passgage Dijital Kartvizit Modülü, kağıt israfını önleyerek çevreye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunur. Bu modül sayesinde hızla hazırlayabileceğiniz dijital kartvizitleri QR kod ile paylaşabilir, kart basım maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.


Passgage'in dijital kartvizit özelliği, şirketinizin imajını güçlendirir. Geleneksel kartvizitlere modern bir alternatif olan bu dijital kartvizitler, markanızın çağdaş ve vizyon sahibi bir profilini ortaya koyar. Aynı zamanda çevre dostu bir yaklaşım benimseyerek sürdürülebilirliği desteklersiniz.


Departman değişiklikleri, pozisyon güncellemeleri ve işten ayrılmalar gibi durumlarda kartvizit güncellemesi yapma ihtiyacı olur ve bu süreçte oluşabilecek israfların önüne geçilir. Passgage Dijital Kartvizit modülü ile zaman ve maliyetten tasarruf sağlarken, iş dünyasında etkili ve çevreci bir adım atmış olursunuz.

Dijital Kartvizit Modülünün
Faydalarını Keşfedin
İş Verenler İçin Faydaları
Kart basım ve dağıtım süreçlerindeki karmaşıklığı ortadan kaldırır.
Doğaya ve sürdürülebilirliğe katkı sağlanır
Dijital kartvizitlerin yönetimi kolaylaşır
Departmanlar İçin Faydaları
Kartvizitlerin dağıtımı kolaylaşır
Çevre dostu bir yaklaşım benimsenir
İletişim bilgilerinin anlık aktarımı sayesinde zaman kazanılır
Çalışanlar İçin Faydaları
Pratik bir şekilde dijital kartvizitlerini oluşturup paylaşabilirler
Kartvizitlerinin kağıt israfına sebep olmadığını bilmek, sürdürebilirlik açısından kendilerini iyi hissettirir
QR kod ile hızlı ve anlık iletişim bilgisi paylaşımı sayesinde işleri kolaylaşır
Kartvizitlerinizi Passgage ile Oluşturun
Passgage mobil uygulaması üzerinden dijital kartvizitler oluşturun ve QR kod üzerinden kolayca paylaşın.
Dijital Kartvizit Modülü
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular üzerinden bu modülü yakından tanıyın. İşgücünüze ve akışınıza yapacağı potansiyel katkıyı keşfedin
P-Card modülü ile ilgili kullanımı kolay mı?

Evet, P-Card modülü oldukça kullanımı kolaydır. Dijital kartvizitler kolayca oluşturulup QR kod ile paylaşılabilir.

P-Card modülü hangi durumlarda faydalı olabilir?

P-Card modülü, departmanlar arası geçişte, pozisyon değişikliklerinde ve işten ayrılmalarda meydana gelecek kartvizit güncellemelerinden kaynaklı israfın önüne geçerek departmanlar arasında kolay iletişim sağlar.

P-Card modülü çalışanlar için ne tür faydalar sağlar?

P-Card modülü, çalışanların pratik bir şekilde dijital kartvizitlerini oluşturup paylaşmalarına olanak tanır. Kartvizitlerinin kağıt israfına sebep olmadığını bilmek, sürdürülebilirlik açısından kendilerini iyi hissettirir. QR kod ile hızlı ve anlık iletişim bilgisi paylaşımı sayesinde işleri kolaylaşır.

P-Card modülü nedir ve ne işe yarar?

P-Card modülü, şirketlerin kartvizitlerini dijitalleştirerek kağıt israfının önüne geçmelerini ve kolayca oluşturup paylaşmalarını sağlayan bir araçtır. QR kod ile paylaşılabilen dijital kartvizitler, kart basım maliyetlerinden tasarruf ederken şirketlerin prestijini arttırmalarına da yardımcı olur.

Dijital kartvizitler neden geleneksel kartvizitlere tercih edilmelidir?

Dijital kartvizitler, kart basım maliyetlerinden tasarruf etmenin yanı sıra kağıt israfının önüne geçerek doğaya ve sürdürülebilirliğe katkı sağlar. Ayrıca, modern ve yenilikçi bir imaj çizerek şirketlerin prestijini arttırır.

Zaman Verisini Anlamlandırın ve Yönetin
Kullanımı kolay modüller sayesinde ekibinizin zamana dayalı iş akışları konusunda anlamlı ve anlık veriler alarak doğru karar verin. Karmaşık vardiya planlama ve puantaj hesaplama işlerinden kurtulun.
Zaman Yönetimi
Her Zaman Tam Performans
Ekibinizin tüm iş süreçlerini raporlanabilir verilere dönüştürün. Hedeflerinizi gerçek zamanlı olarak, konumdan bağımsız yönetin. Anımsatıcılar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.
Performans Yönetimi
Bağlılık İçin Doğru İletişim
Çalışanlarınızı, kendilerini ifade etmek konusunda cesaretlendiren, şeffaf, tutarlı ve destekleyici bir iletişim diliyle karşılayın. Güven temelleri üzerine kurulan, mutlu ve paylaşımcı bir şirket kültürü oluşturun.
Çalışan Bağlılığı
Passgage Tüm Dijital Marketlerde!
Passgage’i kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
applegooglehuawei
Markets bg