Geri Bildirim Modülü

Doğru Geri Bildirimle Performansı Yükseltin
Geri Bildirim Modülü

Passgage Geri Bildirim Modülü, gözlem ve önerileri hızlı bir şekilde paylaşarak, işletme içi geri bildirimlerin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar. Geri bildirimlere departman veya bireyler bazında erişebilir ve hızlıca eyleme geçebilirsiniz. Tıkanan iş akışları, engellenen görevler ve daha fazlası hakkında verilen geri bildirimler ile devamlılık sağlayabilirsiniz


Passgage Geri Bildirim Modülü, iş süreçlerinin kesintisiz ilerlemesine katkıda bulunur. Toplantılar, etkinlikler gibi önemli faaliyetler hakkında hatırlatmalar oluşturabilirsiniz.


Passgage Geri Bildirim Modülü sayesinde işletmeniz daha şeffaf bir yapıya kavuşur ve tüm çalışanların görüşleri, önerileri ve eleştirileri dikkate alınır. İş verimliliği artar, koordinasyon daha etkili bir şekilde sağlanır ve işletme içi hedefler daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Geri Bildirimler Toplamanın
Faydalarına Göz Atın
İş Verenler İçin Faydaları
Şirket içi geri bildirimleri hızlı ve kolay bir şekilde alarak işletmenin performansını artırabilirsiniz.
Toplantı ve etkinlik gibi önemli faaliyetler hakkında hatırlatmalar yapabilirsiniz. Bu sayede iş takibiniz aksamadan yürütülebilir.
Şirket içi hızlı çözümler sayesinde işletmenizin performansını artırabilirsiniz.
Departmanlar İçin Faydaları
Passgage Geri Bildirim modülü sayesinde departmanlar arasındaki iletişim artar ve koordinasyon daha etkili bir şekilde sağlanır.
Departmanların işletme içi geri bildirimleri hakkında bilgi sahibi olması, performanslarını artırır ve hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını sağlar.
Toplantı ve etkinlik gibi önemli faaliyetler hakkında hatırlatmalar yaparak, departmanların iş takibini aksamadan yürütmelerini sağlayabilirsiniz.
Çalışanlar İçin Faydaları
Passgage Geri Bildirim modülü sayesinde çalışanların önerileri, eleştirileri ve tavsiyeleri hızla iletilir ve işletme tarafından değerlendirilir.
Çalışanların, işletmenin hedefleri doğrultusunda olumlu ya da olumsuz geri bildirimler alması, kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur.
Toplantı ve etkinlik gibi önemli faaliyetler hakkında hatırlatmalar yapılması, çalışanların iş takibini aksamadan yürütmelerine olanak sağlar.
Yüksek Performans İçin Doğru Geri Bildirim
Çalışanlardan geri bildirimler toplayarak işletme için motivasyonu arttırın
Geri Bildirim Modülü
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular üzerinden bu modülü yakından tanıyın. İşgücünüze ve akışınıza yapacağı potansiyel katkıyı keşfedin
Geri Bildirim modülü kimler için kullanılabilir?

Passgage Geri Bildirim modülü, iş verenler, departmanlar ve çalışanlar için kullanılabilir. Yöneticiler departmanlar veya kişiler için özel geri bildirimler oluşturabilirler ve çalışanlar kendileri hakkında geri bildirimler alabilirler.

Geri Bildirim modülü hangi tür geri bildirimleri içerir?

Passgage Geri Bildirim modülü, işletmelerin departman veya personele özel olmak üzere, her türlü geri bildirimi içerebilir. Bu geri bildirimler arasında performans değerlendirme, iş takibi, toplantı ve etkinlik hatırlatmaları, öneriler, eleştiriler ve tavsiyeler yer alabilir.

Passgage Geri Bildirim modülü nedir ve nasıl kullanılır?

Passgage Geri Bildirim modülü, işletmelerin departmanlara veya personele özel geri bildirimler oluşturmasını, paylaşmasını ve raporlamasını sağlayan bir dijital araçtır. Modülü kullanmak için, yöneticilerin veya işletme sahiplerinin Passgage hesabına giriş yapmaları ve Geri Bildirim modülüne erişmeleri gerekmektedir.

Geri Bildirim modülü anonim geri bildirimler sağlar mı?

Evet, Passgage Geri Bildirim modülü anonim geri bildirimler sağlayabilir. Bu özellik sayesinde, çalışanlar kendilerini daha rahat hissederler ve daha özgürce görüşlerini, önerilerini ve eleştirilerini paylaşırlar.

Geri Bildirim modülü nasıl işletme performansını artırabilir?

Passgage Geri Bildirim modülü, doğru geri bildirimleri hızlı bir şekilde paylaşarak, işletmelerin performansını artırmalarına yardımcı olur. Modül, iş takibini aksamadan yürütmeyi sağlar, departmanlar arasındaki iletişimi artırır ve çalışanların önerilerini, eleştirilerini ve tavsiyelerini alarak işletme içi hedeflere ulaşmayı kolaylaştırır.

Zaman Verisini Anlamlandırın ve Yönetin
Kullanımı kolay modüller sayesinde ekibinizin zamana dayalı iş akışları konusunda anlamlı ve anlık veriler alarak doğru karar verin. Karmaşık vardiya planlama ve puantaj hesaplama işlerinden kurtulun.
Zaman Yönetimi
Her Zaman Tam Performans
Ekibinizin tüm iş süreçlerini raporlanabilir verilere dönüştürün. Hedeflerinizi gerçek zamanlı olarak, konumdan bağımsız yönetin. Anımsatıcılar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.
Performans Yönetimi
Bağlılık İçin Doğru İletişim
Çalışanlarınızı, kendilerini ifade etmek konusunda cesaretlendiren, şeffaf, tutarlı ve destekleyici bir iletişim diliyle karşılayın. Güven temelleri üzerine kurulan, mutlu ve paylaşımcı bir şirket kültürü oluşturun.
Çalışan Bağlılığı
Passgage Tüm Dijital Marketlerde!
Passgage’i kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
applegooglehuawei
Markets bg