Anket Modülü

Verinin Gücüyle Doğru Kararlar Alın!
Anket Modülü

Passgage Anket Modülü işletmelerin departmanlara ve kişilere özel anketler oluşturarak, sonuçları analiz etme ve raporlama imkanı sunar. Bu sayede, daha verimli ve etkin bir kaynak yönetimi sağlanır.

Passgage Anket Modülü ile işletmeler, yöneticilerin sorularını belirleyebileceği, özelleştirilebilir anketler oluşturarak çalışanlarının nabzını tutabilirler. İnsan kaynakları tarafından hazırlanan anketler, işletme içi toplu anketler, kapalı grup çalışma anketleri ve anonim anketlerle çalışanlarınızın düşüncelerini yakından takip edebilirsiniz.

Bu sayede, şirketler çalışan memnuniyetini artırma, kurum içi iletişimi güçlendirme, iş süreçlerini geliştirme ve verimliliklerini artırma hedeflerine ulaşmak için veri gücünden yararlanarak doğru kararları alabilirler. Passgage Anket Modülü ile işletmenizin geleceğine yön verin!

Passgage Anket Modülü İle
Sağlayabileceğiniz Faydalar
İş Verenler İçin Faydaları
İnsan kaynakları yönetiminde dijital araçlarla daha verimli bir iş süreci sağlar.
Şirketlerin, çalışanların memnuniyetini artırmak ve iş süreçlerini geliştirmek için doğru kararları almalarını sağlayacak veriler elde etmelerini sağlar.
Şirketlerin, departmanlar arasındaki işbirliğini artırmalarına yardımcı olur.
Departmanlar İçin Faydaları
Departmanlar, kendi ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş anketler oluşturabilirler.
Anket sonuçları, departmanların iş süreçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak veriler sağlar.
Departmanlar arasındaki işbirliği ve iletişimi artırmaya yardımcı olur.
Çalışanlar İçin Faydaları
Çalışanlar, düzenli olarak yapılan anketler sayesinde şirket yönetimine görüşlerini iletebilirler.
Anket sonuçları, çalışanların memnuniyetinin artırılması ve iş süreçlerinin geliştirilmesi için alınacak kararlara katkı sağlar.
Anketlerin anonim olabilmesi, çalışanların görüşlerini daha rahat bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olur.
Anket Modülü İle Düşünceleri Öğrenin ve Harekete Geçin
Passgage Anket Modülü, çağa uyum sağlayan, hızlı ve güvenilir insan kaynakları yönetimi için şirketlerin ihtiyaç duyduğu verileri elde etmelerini sağlar; böylece daha verimli ve başarılı bir işletme yönetimi oluşturur.
Anket Modülü
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular üzerinden bu modülü yakından tanıyın. İşgücünüze ve akışınıza yapacağı potansiyel katkıyı keşfedin
Anketler anonim mi olacak?

Passgage Anket Modülü ile oluşturulan anketler, dilemeniz halinde anonim olabilir. Bu, çalışanların görüşlerini daha rahat bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olabilir.

Hangi departmanlar Passgage Anket Modülü kullanabilir?

Passgage Anket Modülü, tüm departmanlar için kullanılabilir. Departmanlar, kendi ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş anketler oluşturabilirler.

Passgage Anket Modülü, işletmelere ne tür avantajlar sağlar?

Passgage Anket Modülü, işletmelerin insan kaynakları yönetiminde dijital araçlarla daha verimli bir iş süreci sağlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, şirketlerin çalışanların memnuniyetini artırmak ve iş süreçlerini geliştirmek için doğru kararları almalarını sağlayacak veriler elde etmelerini sağlar. Departmanlar arasındaki işbirliği ve iletişimi artırmaya da yardımcı olabilir.

Passgage Anket Modülü, hangi tür anketler oluşturabilir?

Passgage Anket Modülü ile işletmeler, yöneticilerin belirleyeceği, özelleştirilebilir anketler oluşturabilirler. Aynı zamanda, insan kaynakları tarafından belirlenen anketler, işletme içi ihtiyaç duyulan toplu anketler, kapalı grup çalışma anketleri ve anonim anketler de oluşturulabilir.

Anket sonuçları nasıl değerlendirilir?

Anket sonuçları, Passgage Anket Modülü aracılığıyla toplanır ve raporlanır. Şirketler, çalışanların memnuniyetini artırmak, iş süreçlerini geliştirmek ve verimliliklerini artırmak için doğru kararları alacak veriler elde edebilirler.

Zaman Verisini Anlamlandırın ve Yönetin
Kullanımı kolay modüller sayesinde ekibinizin zamana dayalı iş akışları konusunda anlamlı ve anlık veriler alarak doğru karar verin. Karmaşık vardiya planlama ve puantaj hesaplama işlerinden kurtulun.
Zaman Yönetimi
Her Zaman Tam Performans
Ekibinizin tüm iş süreçlerini raporlanabilir verilere dönüştürün. Hedeflerinizi gerçek zamanlı olarak, konumdan bağımsız yönetin. Anımsatıcılar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.
Performans Yönetimi
Bağlılık İçin Doğru İletişim
Çalışanlarınızı, kendilerini ifade etmek konusunda cesaretlendiren, şeffaf, tutarlı ve destekleyici bir iletişim diliyle karşılayın. Güven temelleri üzerine kurulan, mutlu ve paylaşımcı bir şirket kültürü oluşturun.
Çalışan Bağlılığı
Passgage Tüm Dijital Marketlerde!
Passgage’i kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
applegooglehuawei
Markets bg